Norėdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus – (angl. cookies)

Dėl slapukų interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis, kad jums nereikėtų jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Kaip naudojame slapukus?

Mūsų puslapiuose naudojami seanso slapukai, kad, pavyzdžiui, būtų galima atsiminti jūsų pasirinktas kalbas ir rodymo parinktis (pvz., spalvų kontrastingumo parinktis arba šrifto dydį). Šie slapukai iš jūsų kompiuterio ištrinami jums uždarant naršyklę.

Taip pat naudojame ribotą skaičių ilgalaikių slapukų. Jie saugomi jūsų kompiuteryje, kol juos ištrinate arba kol baigiasi jų galiojimas (po vienų metų).

Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti, o surinkti jūsų naršymo mūsų svetainėje duomenys laikomi visiškai saugiomis sąlygomis. Šie slapukai nenaudojami jokiais kitais nei pirmiau aprašytieji tikslais.

Kaip kontroliuoti slapukus?

Slapukus galite kontroliuoti ir, jei pageidaujate, ištrinti. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių galite nustatyti taip, kad slapukų jūsų įrenginyje nebūtų. Tačiau tokiu atveju kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, jums gali reikėti iš naujo nustatyti kai kurias parinktis, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.